Přemýšlíte o tom, jak ušetřit za energie? Fotovoltaická elektrárna (FVE) je jasná volba!

  • Hlavní strana
  • blog
  • Přemýšlíte o tom, jak ušetřit za energie? Fotovoltaická elektrárna (FVE) je jasná volba!

Přemýšlíte o tom, jak ušetřit za energie? Fotovoltaická elektrárna (FVE) je jasná volba!

  • Hlavní strana
  • blog
  • Přemýšlíte o tom, jak ušetřit za energie? Fotovoltaická elektrárna (FVE) je jasná volba!

Šílíte ze současných cen elektřiny? Pokud přemýšlíte o tom, jak z toho ven, tak čtěte dál. FVE si vás určitě získá.

Chcete být více soběstační, alespoň co se elektřiny týká? S tímto přáním vám pomůžeme! Zajistíme vám komplexní službu týkající se Fotovoltaických elektráren na rodinné domy s naší partnerskou divizí FND Stavby. Projekt, realizace, vyřízení žádosti o dotaci, s tím vším u nás můžete počítat! Přemýšlíte ale, kde na to vzít peníze? Od toho jsme tady my. 

Co vše služba obnáší?

S financováním si opravdu hlavu dělat nemusíte. To vám vyřídíme my a tím nejvýhodnějším způsobem. S projektem, realizací a vyřízením dotace na tento způsob zelené energie vám rádi pomohou FND Stavby.

Jak probíhá proces, pokud máte zájem?

Oslovíte nás s vaší poptávkou a představou o FVE, následně se s vámi spojíme a spolu s odborníkem na tyto systémy se vypracuje projekt, aby splnil vámi požadovaná kritéria – tedy výkon FVE systému, způsob ukládání elektřiny a další parametry. 

Díky přesnému projektu víte i částku, za kolik se takový typ solární elektrárny dá realizovat. Pokud nemáte část této částky nebo dokonce celou částku, tak pro vás financování zajistíme

Po odsouhlasení si s realizační firmou domluvíte termín realizace – standardně instalace trvá cca 2-3 dny do finálního zapojení. 

Po realizaci se řeší získání dotace na tento typ podporovaných obnovitelných zdrojů, vyplácení dotace vždy probíhá zpětně až po uhrazení celé kupní ceny za realizaci. Získat můžete přibližně 60 % z realizačních výdajů s tím, že je to omezeno na maximální částku 200.000 Kč. 

Tak co? Jdete do toho s námi?

Autor: FND Finance


Staňte se součástí světa FND - napište nám