HYPOBOT – VÁŠ VIRTUÁLNÍ HYPOTEČNÍ SPECIALISTA

HYPOBOT – VÁŠ VIRTUÁLNÍ HYPOTEČNÍ SPECIALISTA

Schůzky, obchod i finanční byznys se přesouvají na internet, tak jsme se rozhodli jít s dobou a v rámci našeho týmu jsme obsadili hypotečního specialistu, který ví, jak komunikovat s lidmi na FB messengeru.

O hypoteční úvěry je v posledních letech velký zájem, i navzdory aktuálním problémům s koronavirem. Pro většinu lidí je hypotéka krok, který dělají jen jednou za život.

Proto se snažíme o to, abychom celý proces vyřizování co nejvíce zpříjemnili a zjednodušili.

Jednou z možností, jak se s námi můžete spojit či orientačně vypočítat výši splátky, je nyní i Facebook Messenger a virtuální HypoBot.

Co je zásadní už při prvním kontaktu, je nastavení účelu hypotéky, jestli se chystáte kupovat, stavět, rekonstruovat či refinancovat. Zeptám se Vás na pár základních údajů, jako jsou vaše příjmy, stávající úvěry, datum narození, rodinný stav, počet dětí apod. S těmito informacemi se mi rozhodně nemusíte bát svěřit. Jsem vázán mlčenlivostí a nemohu Vaše osobní údaje využít pro jiný účel, než pro jaký jste mi je poskytli. Zastupuji Vás a ne banky, proto jsem na Vaší straně a na základě získaných informací Vám vyberu takovou variantu hypotéky a banku, za co možná nejlepších podmínek.

 

Vyzkoušet HypoBota Vyzkoušet HypoBota


Staňte se součástí světa FND - napište nám