Nová auta v nedohlednu: Jak to řešit, když potřebujete jezdit?

Nová auta v nedohlednu: Jak to řešit, když potřebujete jezdit?

Automobilky v České republice a prakticky na celém světě mají problém s výrobou nových aut. Hlavním důvodem je nedostatek čipů do elektroniky v automobilech. Pokud máte u dealera objednáno nové vozidlo, tak čekáte 6 měsíců i déle. Jak ale řešit situaci, kdy už jste na nové auto spoléhali, ale pořád ani nevíte, kdy bude vyrobeno?

Stále více klientů se na nás obrací s poptávkou auta na delší dobu, z důvodu čekání na nové auto. Často nám říkají „Máme auto objednáno, už jsme ho měli mít, ale nedokážou nám říct, kdy bude“.

Lidé potřebuji mít auto k dispozici, ale nechtějí si ho kupovat z bazaru - když už ho mají objednáno a také se nechtějí vázat na několik let u leasingových společností, i když ty třeba nějaké auta skladem mají.

Proto je pro ně ideální řešení dlouhodobý pronájem auta z autopůjčovny – zaplatí skoro stejně jako u leasingové společnosti, mnohdy i méně a mají plný servis a kvalitní vozidla k dispozici.

Jaké jsou výhody dlouhodobého pronájmu? 

    • Možnost délky pronájmu od jednoho měsíce s možností flexibilního prodloužení.
    • Cenově dostupné vozy různých typů a značek.
    • Neprověřují se úvěrové registry jako u leasingových společností.
    • Auta k dispozici prakticky ihned – přijdete, složíte vratnou kauci a můžete odjet.

Tak co? Řešíte podobnou situaci s autem a nevíte, jak ji vyřešit? Obraťte se na nás a nabídneme vám auta, které máme aktuálně k dispozici.

CHCI VĚDĚT VÍC

Autor: FND Auto


Staňte se součástí světa FND - napište nám