Pojistíme vás i vaše auto

Pojistíme vás i vaše auto

V rámci rozšiřování našich služeb pro vás nově zařídíme i veškeré druhy pojištění. Jaké výhody s námi získáte?

Povinné ručení a havarijní pojištění

Jestliže si od nás nebo i jiného prodejce aut koupíte nový vůz, zařídíme pro vás i povinné ručení a havarijní pojištění.

Pokud vlastníte vozidlo, musí být ze zákona pojištěno, a to především z důvodu, pokud byste provozem vozidla někomu způsobili škodu. Povinné ručení chrání právě vás, a to v případě, když způsobíte dopravní nehodu - vyrovná za vás škody na autě, majetku i zdraví poškozených osob.

Druhým doplňkovým pojištěním je havarijní pojištění. Zde chráníte svůj majetek v případě nehody, vandalismu či odcizení - v případě, že vám vznikne škoda, pojišťovna vám vyplatí částku, na kterou je vozidlo pojištěno, nebo uhradí opravu vozu.

ONLINE SJEDNÁNÍ POJIŠTĚNÍ VOZU

Cestovní pojištění

Plánujete vyrazit na cestu za hranice? Pokud ano, tak vám mimo půjčení vozu zajistíme i cestovní pojištění. U nás máte vše pěkně po kupě. 

S cestovním pojištěním se již setkal každý, kdo jel někdy na dovolenou do zahraničí. Tento druh pojištění vám v případě úrazu v jiné zemi zabezpečí úhradu nákladů za zdravotní péči - lékařské ošetření, převoz pacienta, zásah horské služby a další výdaje s tím spojené.

Díky širokému záběru finanční divize FND Finance pro vás dokážeme zprostředkovat i další majetková pojištění (pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti aj.), dokonce i pojištění osob (úrazové pojištění, životní pojištění, pojištění odpovědnosti aj.).

ONLINE SJEDNÁNÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ

Proč jít do toho? Protože...

    • Porovnáváme 14 pojišťoven
    • Vyřízení probíhá online - bez nutnosti osobní schůzky
    • Vyhledáme nejvýhodnější pojištění právě pro vás
    • Poradíme s případnými dotazy

Autor: FND Auto


Staňte se součástí světa FND - napište nám