Autem na výlet! Pár tipů kam vyrazit z Brna

Autem na výlet! Pár tipů kam vyrazit z Brna

Chcete vyrazit za dobrodružstvím a nemáte své vlastní auto? U nás si můžete zapůjčit vůz, který vám zajistí pohodlné cestování. Vozy z našich autopůjčoven jsou pravidelně servisovány, mají havarijní pojištění i povinné ručení a dostanete je s plnou nádrží. Adresa autopůjčovny je: Hladíkova 74/2, Brno - Černovice.

Výlety z Brna:

Stezka Valaška na Pustevnách

Vydejte se na výlet do hor. Stačí zajet autem do malebné vesničky Trojanovice, ze které se můžete vydat lanovkou, která vás vyveze až na Pustevny. Nadzemní panoramatická stezka je otevřena po celý rok.
Z Brna trvá cesta zhruba dvě hodiny.
Nejvhodnější auto z naší nabídky je Škoda Kodiaq 4X4 DSG. Toto auto je vybaveno navigačním systémem, má couvací kamery i senzory, FULL LED světlomety, pohon 4x4 a START/STOP systém. Ideální na cestu do hor.


Hrad Svojanov

Jestliže jste milovníky hradů a ještě jste navštívili tajuplný Svojanov, určitě se jeďte podívat. Na hrad se dostanete z Brna přibližně za hodinu. Autem se dá vyjet až k hradní bráně, případně zaparkovat ve vesnici a nahoru se vydat po svých.
Na tento výlet si můžete půjčit oblíbený vůz Škoda Rapid, který nabízí prostorný kufr, dobré jízdní vlastnosti a výbornou spotřebu.

Soutok řek Moravy a Dyje

Co si vyrazit na nejjižnější místo Moravy? Jeďte se podívat k soutoku řek Moravy a Dyje. Nenáročná turistická trasa po rovině mezi lužními lesy s možností pozorovat lesní zvěř, osloví určitě všechny milovníky přírody. Jakmile dojdete k soutoku, ocitnete na samém konci Česka. Po vaší pravé ruce budete mít území Rakouska a po levé ruce Slovensko.
Doporučujeme vyrazit vozem Škoda Fabia do obce Brodské, odkud vede turistická trasa k soutoku.

Autor: FND Auto


Staňte se součástí světa FND - napište nám