5 důvodů, proč si pořídit domek s terasou

5 důvodů, proč si pořídit domek s terasou

Hřejivé letní počasí přímo vybízí k relaxování v klidném zákoutí vaší zahrady – na terase. Čím si vás domek s terasou získá?

Sezóna využívání venkovního obývacího pokoje klepe na dveře. Grilování s přáteli nebo čtení si knihy při popíjení sklenky vína u západu slunce vyzařuje odpočinkem na čerstvém vzduchu.

    • Terasu skvěle využijete ke společnému času s rodinou nebo přáteli. Příjemné posezení na čerstvém vzduchu s vůní grilovaného masa nikdo neodmítne.
    • V parných letních dnech si můžete z terasy udělat ložnici pod širým nebem a spát jako v bavlnce.
    • Kde jinde než na terase si vychutnáte ranní lahodnou kávu nebo čaj.
    • Pokud pracujete z domova, oceníte možnost venkovní pracovny.
    • A v neposlední řadě, každý kdo rád cvičí, ocení ničím nerušené prostředí, kde se bude moci koncentrovat jen sám na sebe.

Terasu můžete využít na cokoliv, co vás napadne. Ovšem propojit terasu s interiérem, tak aby ladila a vybrat správný materiál je už těžší úkol, o který se vám rádi postaráme.

U našich dvou rodinných domů Patrik a Michael nabízíme dvě velké terasy v druhém poschodí, které jsou již zahrnuty v ceně.

Rodinný dům Patrik

Krásný rodinný domek 5+kk je největším klenotem našich typových domů. Jeho dominantami jsou dvě velké terasy v patře, kdy jedna z nich zároveň tvoří částečné zastřešení přízemní, třetí terasy. Dům má nadstandardně tři koupelny, technickou místnost, spíž a dvougaráž.

Rodinný dům Michael

Domek 5+kk má dvě terasy a navíc zastřešený prostor pro menší posezení. Je navržen se třemi pokoji, pracovnou a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Má dvě koupelny a prostornou technickou místnost.

Autor: FND Stavby


Staňte se součástí světa FND - napište nám