Kam vyrazit na letní prázdniny?

FND firma na důvěru FNDauto 07.07.2022

Kam vyrazit na letní prázdniny?

Nejoblíbenějším dopravním prostředkem, kterým se dá vyrazit na dovolenou, je pro většinu Čechů automobil. Víte proč? Můžete kdekoliv a kdykoliv zastavit, kochat se okolní krajinou a především je to mnohem pohodlnější než cestovat autobusem nebo jinou hromadnou dopravou. Také dojedete přímo k ubytování a z domova můžete vyrazit kdykoliv podle vašich potřeb.

Víte jaké auto zvolit na dovolenou? V dnešní době většina z nás preferuje, aby auto mělo co nejmenší spotřebu. Druhé kritérium pro dobře zvolený vůz je velký úložný prostor. A nesmíme především zapomenout na bezpečnost. 

V našich autopůjčovnách vám odborníci rádi poradí, které auto zvolit na vaši vysněnou dovolenou. Půjčení auta ovšem nenechávejte na poslední chvíli, protože zejména v letním období jsou naše autopůjčovny hodně vytížené. Jestliže chcete mít jistotu, naplánujte si vše dostatečně dopředu.

Pojďme se tedy podívat na pár tipů, kam vyrazit za hranice.

Wolfgangsee

Pokud upřednostňujete turistiku, určitě se zajeďte podívat k jezeru Wolfgangsee. Kolem jezera je na výběr nespočetné množství ubytování. Určitě oceníte i historickou zubačku na vrchol hory Wolfgangsee Schafberg. Dále jsou tu desítky kilometrů upravených a dobře značených turistických stezek a cyklostezek. Jestliže jste milovníky kempování, oceníte v našich autopůjčovnách značku Škoda Kodiaq, která potěší zejména velkým úložným prostorem, automatickou převodovkou a pohonem všech kol. 

Budapešť

Pro milovníky velkoměst doporučujeme výlet do Budapešti. Tohle město vás rozhodně dostane!
Honosný parlament, historické lázně, skryté restaurace a kavárny i mnoho skvělého jídla. Nejkrásnější fotky pořídíte na Rybářské baště, ze které je vidět na řeku i majestátní budapešťský parlament. Do města si vyberte oblíbený vůz Škoda Rapid

Francouzská riviéra

Nevíte kam letos k moři? Co třeba místo Chorvatska zvolit Francouzskou riviéru, která patří mezi nejznámější rekreační oblasti jižní Francie. Čeká na vás žhavé slunce, písčité pláže a azurové moře. Je to ideální místo, kde strávit letní dovolenou. Půjčte si k moři auto s větším úložným prostorem jako je například Volkswagen Tiguan, které je možné si vypůjčit na naší pobočce v Jihlavě.

 

Autor: FND Auto

NACHYTŘETE SE

Nové články

benefits backgound
DŮVĚRYHODNOST

DŮVĚRYHODNOST

Důvěra se nedá koupit, musíme si ji zasloužit svými činy a výsledky.


Spolehněte se na nás.

BEZSTAROSTNOST

BEZSTAROSTNOST

Zajistíme za vás všechny papíry, oběhneme úřady a zajistíme financování.


Vy žijte

ODHODLÁNÍ

ODHODLÁNÍ

Ne pro nás není odpověď. Hledáme takové řešení, které dává smysl.


Vám i nám.

EMPATIE

EMPATIE

Chápeme vaše problémy i obavy. Pomůžeme vám najít řešení.


Nasloucháme.

KOMPLEXNOST

KOMPLEXNOST

Ten umí to a ten zas tohle. V FND za vás vyřešíme vše co je třeba.


Pod jednou střechou.