FND Příběhy

Vydělejte peníze i bez peněz!

FND Příběhy

Vydělejte peníze i bez peněz!

Staráme se o vaše investice,
vy si užívejte život.

Víme, jak můžete vydělat díky vaší nemovitosti nebo bonitě.

PETR DVOŘÁK CHTĚL ZBOHATNOUT

PŘEMÝŠLEL, JAK BY MOHL VYDĚLAT PENÍZE NAVÍC

Má slušný příjem a bonitu, ale chyběl mu kapitál, který by uměl efektivně zhodnotit.

DOSTAL 5 LET!

NEJKRATŠÍ NABÍDKU NA INVESTIČNÍ HORIZONT

Při průzkumu investičních možností zjistil, že pro požadované zhodnocení peněz, by musel šetřit a investovat minimálně 5-6 let.

ZA 2 ROKY VENKU DÍKY FND

A INVESTOVÁNÍ DO NEMOVITOSTI

Petr věděl, že nejlepší investice vždy byly a budou v nemovitostech. Narazil na investiční možnosti s FND, které ho zaujaly. Nabízené řešení probíhá v horizontu 2-3 let a s odměnou v řádech statisíců.

 

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI?!

SCHŮZKA A ŘEŠENÍ

Petr nás kontaktoval pomocí formuláře a obchodní zástupce se mu ihned ozval. Domluvil si schůzku a bylo mu nabídnuto FND řešení, kdy se díky jeho bonitě postavil investiční dům a se ziskem prodal novému kupci. Vše bylo navíc kryto nemovitostí na jeho jméno.

ZÍSKAL STATISÍCE

A BEZ INVESTICE VLASTNÍHO KAPITÁLU

Petrovi se na našem řešení velmi líbilo, že využije ke zhodnocení prostředků sebe a svoji bonitu u banky. Navíc díky komplexnímu záběru FND vyřešil všechny potřebné služby pod jednou střechou – hypotéku zařídili ve FND Finance, stavbu realizovala divize FND stavby a kupce nové nemovitosti vyhledaly FND Reality. Vše proběhlo za předem definovaných podmínek.

 

CO DÁL?

VLASTNÍ BYDLENÍ

Petrovi se tak do 2 let vrátily investované peníze, které využil k umoření stávající hypotéky, a jako odměnu získal 200 tisíc korun. Díky dobré zkušenosti s tím, jak systém funguje, získané peníze využil jako základ pro pořízení vlastního bydlení, se kterým jsme mu opět ve FND pomohli.

Toto řešení kombinuje produkty: