FND Příběhy

Vlastní dům za cenu bytu!

FND Příběhy

Vlastní dům za cenu bytu!

Staráme se o vaše bydlení,
vy si užívejte život.

Díky unikátnímu FND řešení můžete měsíčně platit za dům tolik, jako za cenu bytu. Nevěříte?

NOVÁKOVI BYLI ZOUFALÍ

CHTĚLI BYDLET VE VLASTNÍM DOMĚ

Eliška a Radim bydleli se svými dětmi v podnájmu, za který platili měsíčně přibližně 15.000 Kč. Chtěli žít ve vlastním domě se zahradou, ale na uskutečnění jejich snu neměli nadbytečné peníze ani čas.

FND JIM POMOHLO

DÍKY UNIKÁTNÍMU PROGRAMU

Přes známého se Eliška s Radimem dozvěděli o FND, kde je zaujal program Chytrá hypotéka. Kontaktovali nás a domluvili si s námi schůzku. Provedli jsme prvotní analýzu jejich situace a navrhli unikátní řešení.

 

POZEMEK? VYHLEDÁME!

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE VYBRAT LOKALITU

Radim i Eliška pracují v Brně, proto dostupnost nového domova byla pro ně důležitá. Naštěstí ve FND nabízíme také službu Hledání nemovitosti, díky které jsme rychle našli stavební parcelu v ideální lokalitě.

 

ZAMILOVALI SE

DO NOVÉHO DOMU, KTERÝ SI VYBRALI

V rámci komplexního řešení FND Stavby mají v nabídce širokou škálu rodinných domů na klíč, ze které si hned vybrali jejich dům snů, a díky klientským změnám přizpůsobili dle jejich potřeb.

 

FINANCOVÁNÍ NEVĚŘILI!

PROTOŽE BYLO TAK VÝHODNÉ

Díky počáteční analýze rodinných potřeb a jejich finančních možností, jsme financování dokázali nastavit tak, že měsíční splátka za nový dům je vychází téměř stejně, jako platili v dřívějším nájmu.

REALIZACE BYLA ŠOK!

RYCHLOST PROCESŮ A VÝSTABY JE ZASKOČILA

Provázanost všech divizí se ukázala hlavně při realizaci, Novákovi se nemuseli o nic starat. O všechna povolení a žádosti na úřadech i u banky jsme se postarali my. Realizace proběhla bez problémů a do 1,5 roku od první schůzky Novákovi bydleli v krásném domě se zahradou.

 

Toto řešení kombinuje produkty: