FND Příběhy

Nemovitost najdeme i prodáme!

FND Příběhy

Nemovitost najdeme i prodáme!

Postaráme se o vaše pohodlí,
vy se věnujte svému životu.

Hledáte pozemek, byt nebo dům? Potřebujete prodat nemovitost? Vše zařídíme rychle a bez stresu.

PAN MIROSLAV HLEDÁ

NOVÝ DŮM K BYDLENÍ

Miroslav Kovář bydlel ve vlastním bytě ve Vyškově, dlouho si přál vlastní dům, nejlépe v blízkém okolí. Díky omezeným možnostem a přetlaku poptávky však nemohl najít vhodný pozemek.

NACHÁZÍ JEN INZERÁTY S HÁČKEM

SOUKROMÉ INZERÁTY A REALITNÍ SERVERY NEJSOU VHODNÉ

Po půl roce hledání a procházení inzerátů soukromých vlastníků začal být zoufalý, inzeráty se tvářily výhodně, vždy však měly nějaké ALE. Doslechl se o realitní kanceláři FND Reality, která nabízí nadstandardní službu Vyhledání nemovitosti.

 

PŘESTO ŠEL NA SCHŮZKU

A VŠE ŠLO JAKO PO MÁSLE

Po kontaktování FND Reality si Miroslav domluvil schůzku s realitním konzultantem. Popsal mu svou situaci a představu o novém bydlení. Díky realitním databázím a práci v terénu měli naši makléři podstatně širší možnosti.

 

TAKOVOU NABÍDKU NEČEKAL

RYCHLE SE NAŠEL POZEMEK I UNIKÁTNÍ FINANCOVÁNÍ

Miroslav se domluvil i na schůzce s naším důvěrníkem, aby analyzoval jeho potřeby a finanční možnosti. Díky tomu jsme přišli na nejlepší řešení nového bydlení, pro stavbu byl využit pozemek v Medlovicích u Vyškova, kterým jsme disponovali. FND Reality mu pomohla vyjednat i lepší cenu za pozemek a FND Finance zaštítilo hypoteční úvěr na stavbu domu.

 

ZAPLATILI MU

BYT PRODALI A MIREK VYDĚLAL

FND Reality zároveň využila své kontakty a rychle našla i kupce pro stávající byt pana Miroslava. Utržená cena z velké části pokryla i plánovanou výstavbu.

 

Z REALIZACE BYL V ŠOKU

VŠE PROBĚHLO HLADCE A RYCHLE

Miroslav Kovář si vybral z katalogu typových domků, které naše divize FND Stavby nabízí. Zároveň k výborné připravenosti pozemků a všech povolení byla stavba hotová a připravená ke kolaudaci už za 1,5 roku od první schůzky.

 

Toto řešení kombinuje produkty: