Kariéra

Kariéra

Každý dnes řeší to, jak lépe bydlet, jak bezpečně jezdit, kde investovat peníze, zkrátka jak se mít lépe.

MY VE FND JSME NA TO PŘIŠLI A VÍME, JAK LIDEM KOLEM NÁS SNÍŽIT NÁKLADY NA ŽIVOBYTÍ A ZVÝŠIT ŽIVOTNÍ STANDARD.

Jak to souvisí s Vámi? Naši službu musíme posunout dál, umět ji prodat a mít se díky tomu lépe. Každý z Vás může být součástí FND a nezáleží na tom, kolik mu je let, jaké má vzdělání nebo zkušenosti. Je to o postoji. O postoji, kdy si řeknete: Mám na to a chci změnit svůj život i životy lidí kolem sebe. A nebo si řeknete: Nemám na to a zůstanu tam, kde jsem.

Kariéra ve FND - volná místa

Hledáte, kde se můžete realizovat a dále kariérně rozvíjet? Níže naleznete aktuální nabízené pracovní místa v naší skupině FND. Pokud Vás nějaká pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

DŮVĚRNÍK - OBCHODNÍK

Hledáte práci, kde můžete zapojit svoji kreativitu, komunikaci a podílet se na tvorbě cesty ke splnění snu našeho klienta?

Nechcete být prodejcem finančních produktů, ale tvůrcem jedinečného řešení, díky kterému najdete každému klientovi bezkonkurenční cestu k jeho bydlení, autu či finanční svobodě?

Staňte se naším obchodním zástupcem - důvěrníkem pro naše klienty.

Detail pracovní pozice

STAVBYVEDOUCÍ - FND STAVBY

Hledáme nového kolegu na pozici stavbyvedoucí pro společnost FND Stavby. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů a menší developerské projekty. Pokud máte zkušenosti s obdobnou pracovní pozicí, tak se nám ozvěte.

Detail pracovní pozice

FINANČNÍ PORADCE A ZPRACOVATEL TÝMU FND FINANCE

Pro podporu naší FND Finance skupiny hledáme šikovného, komunikativního kolegu nebo kolegyni se zkušeností v oboru finančního poradenství s licencí ČNB.

Těšit se můžete na pestrou pracovní náplň, ať už jde o akvizici nových klientů, komunikaci se stávajícími, nebo přípravu analýz aktuální finanční situace, cílů, přání a potřeb klientů, s následným návrhem řešení.

Práce na živnostenský list s odměnou 50.000 – 90.000,- Kč/měsíc (fixní část odměny + provize za výkon), kvartální bonusy.

Detail pracovní pozice

AUTOMECHANIK FND AUTO V PROSTĚJOVĚ

V Prostějově jsme otevřeli nový servis, který potřebuje další pár šikovných rukou. Přidejte se do týmu FND Auto, společnosti, která se nezabývá pouze provozem spolehlivých servisů, ale také rozsáhlou sítí půjčoven aut.

Detail pracovní pozice

V ČESKÉ REPUBLICE NEMÁME KONKURENCI

Dostanete od nás bezkonkurenční know-how, které Vám pomůže vystoupit z davu.
Nejsme finanční poradenství, ani stavební firma. A už vůbec ne bazaroví prodejci aut. V kombinaci s našimi vlastními produkty
a službami umíme takové řešení, které lidem šetří tisíce měsíčně.
Budete umět vytvořit to, co konkurence nemá.

Staňte se součástí světa FND - napište nám