Vyhrajte 30 000 Kč na dovolenou!

Vyhrajte 30 000 Kč na dovolenou!

Vyhrajte 30 000 Kč na vysněnou dovolenou!

Spouštíme pro vás další unikátní soutěž! Vyřešte s námi refinancování své stávající hypotéky nebo si s námi vyřiďte novou hypotéku na bydlení a vyhrajte.

DO KONCE KVĚTNA PRO VÁS MÁME UNIKÁTNÍ NABÍDKU ÚROKU DOKONCE 1,99%! K tomu můžete využít kombinaci s naší investicí, která Vám vydělá 7 % za rok, výnos uvidíte každý měsíc na účtě, což Vám zároveň sníží splátku!

S námi tedy nejen výrazně ušetříte, ale ještě Vás pošleme na zasloužený odpočinek, kam si jen budete přát!

ZAPOJTE SE CO NEJDŘÍVE, LOSOVAT VÍTĚZE BUDEME Z PRVNÍCH 30 Z VÁS! Šance, že vyhrajete právě Vy, je obrovská!

Máte své plánováné bydlení vyřešené a momentálně vyčkáváte na konec fixace? Nevadí, doporučte nám rodinu, přátele, kolegy z práce či kohokoliv, komu můžeme pomoci, a zařadíme vás do soutěže rovněž!

Buďte rychlejší než ostatní!
Soutěž pro slosování uzavíráme 30. 6. 2018!

Kontaktuje nás na finance@firmanaduveru.cz nebo na tel. 774 913 898.

Více na www.fndfinance.cz

Těšíme se na Vás

Tým FND Finance

 

Kompletní pravidla soutěže:

1. Organizátor

Firma na důvěru s.r.o.
IČO: 04960653
DIČ: CZ04960653
Telefon: +420774 913 898
Email:finance@firmanaduveru.cz

Adresa
Brno – Slatina, Tuřanka 1519/115a, PSČ 627 00

2. Hlavní výhra

Poukaz v hodnotě 30 000 Kč na dovolenou

2.1. Podrobný popis výhry

Výherce, který s námi do 30.6. provede refinancování hypotéky nebo vyřídí hypotéku nebo jen doporučí známého, který s námi vyřídí hypotéku, bude zařazen do soutěže o dárkový poukaz na dovolenou.

Účastníci soutěže
3.1. Soutěž je otevřená pouze pro občany České republiky. Účastníci musí mít min. 18 let.

3.2. Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

Výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze
4.1. Žádný nákup není podmínkou soutěže.

4.2. Do soutěže budou schváleny pouze realizace, které určí manager FND finance jako realizované.

4.3. Pro účast v soutěži je nutné mít vážný zájem o realizaci hypotéky nebo refinancování a následně jej provést u nás.

4.5. Vítěz soutěže bude kontaktován emailem nebo na telefonním čísle, které nám zadá.

4.6. Účastník soutěže, který vyhraje, je povinen odpovědět na email s informací o výhře organizátorovi nejpozději do 14ti dnů a informovat jej o adrese, na kterou si přeje výhru zaslat. Pokud tak do 14ti dnů od odeslání emailu s informací o vítězství neučiní, výhra propadá. Organizátor není povinen ji vítězi jakkoliv kompenzovat.

 

5. Udílení ceny
5.1. Vítěz je výlučně odpovědný za všechny daně a poplatky, kterou s výhrou mohou souviset. Výhra bude zaslána výherci do sedmi dní ode dne, kdy zašle adresu, na kterou má být výhra zaslána.

5.2. Vítěz je povinen po oznámení o výhře, které bude zasláno emailem, dodat své jméno a adresu, na kterou si přeje výhru zaslat. Dodací adresa může být pouze v rámci České republiky a Slovenské republiky. Zasílání do zahraničí je vyloučeno. Výhra bude zaslána vítězi na náklady organizátora. Vítěz nemůže požadovat za výhru jakoukoliv náhradu.

5.3. Organizátor soutěže ani jeho zaměstnanci nejsou zodpovědní za jakékoli záruky, náklady, škody nebo jiné nároky vzniklé v důsledku používání výhry poté, co byla poslána vítězi. Organizátor nenese odpovědnost za jakékoliv ztráty vyplývající z nebo vzniklé v souvislosti se soutěží.

5.4. Pokud ohlášená výhra se z nepředvídatelných příčin stane nedostupnou, organizátor ji může nahradit jinou cenou stejné nebo podobné hodnoty.

5.5. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv.

Způsob hodnocení
6.1. Hlavní slosování

Všechny realizace hypoték, refinancování a doporučení, které budou schváleny managerem FND finance budou zařazeny do slosování a to ve smyslu pořadí a pouze prvních 30 realizací. Z nich se provede veřejné losování a výherce bude kontaktován.

Všeobecné obchodní podmínky
7.1. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže Firma na důvěru s.r.o. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

7.2. Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

7.3. Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.