Investiční nemovitost

  • Úvod
  • Investiční nemovitost

Investiční nemovitost

  • Úvod
  • Investiční nemovitost

INVESTIČNÍ NEMOVITOST

O co se jedná?

Staňte se chytrým investorem a vydělejte si za 2 roky přes 200.000 korun. Jen tak, bez práce. Investiční nemovitosti si většinou můžou dovolit bohatí lidé, nebo větší společnosti, jako jsou realitky a podobné finanční skupiny. My přinášíme program Investiční nemovitost obyčejným lidem, kteří se na celé akci podílí a mají z toho patřičný zisk. Zajistíme pozemek, výstavbu, prodej i financování,. Vy se o nic nestaráte a jen čekáte na své peníze.  

PROGRAM PRO VŠECHNY

Uvědomujeme si, že mladí lidé mají dnes (při tak vysokých cenách bytů) problém našetřit potřebnou částku na hypotéki, kterou požadují banky a která je dána zákonem. Nechceme je nechat bydlet v podnájmu, kde je situace na trhu ještě horší. Vždyť z drahého podnájmu ve městě nemají šanci něco našetřit. A proč tyto peníze raději neinvestovat do vlastního bydlení. V dnešní době se už mnohem více vyplatí vzít si hypotéku a splácet vlastní bydlení, než být v drahém pronájmu. I díky FND se bydlení stává dostupnější a náklady na splátky jsou o tisíce korun níže oproti pronájmu.
engagement-1718244_640

Zkušenosti klientů

Jakub z Brna (32 let)

 

"Má vlastní investiční nemovitost se již dnes prodává a to ještě není dokončená. Poptávka po bydlení je taková, že se to prodá úplně samo. Nemovitost po celou dobu vlastním, o nic se nestarám a jen čekám na den D. Přitom jsem do toho ze svého nedal ani korunu a vydělám na tom 220.000 Kč. Toto se mi vážně líbí a budu to opakovat každé 2 roky."

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám