Těšíme se na návrat nízkých úrokových sazeb

Těšíme se na návrat nízkých úrokových sazeb

A je to tady opět a zase… ČNB zvýšila základní úrokovou sazbu o 0,75 procentního bodu a všichni se nemůžeme dočkat, co bude dál s úroky na hypotékách. Dostaneme se v říjnu na 4 %?

Vzniká opět nejistota, tak trochu panika, dohady, dotazy. Co se bude dít dál? Nikdo to samozřejmě neví, jen všichni tušíme, že jedinou jistotou v dnešní době začíná být nejistota. Hlavně se z toho ne… nenervovat. To je voda na mlýn všem, kteří v tom umějí chodit a využívají paniky, obav a strachu mas ve svůj prospěch. Proto nás straší, vymýšlejí komentáře, vkládají dohady, polopravdy a menší pravdy…

Pamatujete si někdo, jak vysoké byly úroky na hypotékách v době, kdy se začaly poskytovat? Bylo to klidně i 12 % p. a. Co je proti tomu nynějších 3 a možná za chvíli i 4 %? Nebojte se, určitě sazby klesnou – dříve nebo později. Anebo vzrostou – dříve či později.

Držme si palce a těšme se na to lepší. Kdo má rád jaro a léto, měl by se na ně těšit i nyní, v nadcházejícím podzimu. Přijdou určitě, chce to jen trochu času.

Autor: Věroslav Hudec


napiste_nam

 Špatný layout formuláře

Zkontrolujte prosím definici layoutu tohoto formuláře a jednotlivé prvky formuláře - můžete provést buď manuální úpravu layoutu nebo použít automatické generování layoutu.

Chybí lokalizace u položky s name 'email'

Chybí lokalizace u položky s name 'phone'

Chybí lokalizace u položky s name 'gdpr'

Chybí lokalizace u položky s name 'submit'

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'email' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'phone' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'gdpr' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'submit' nebyla definována v položkách formuláře!