Reference: Rozsáhlá proměna panelového bytu 3+1 v Olomouci

Reference: Rozsáhlá proměna panelového bytu 3+1 v Olomouci

V minulém roce oslovil naši firmu FND Stavby starší pár s požadavkem na kompletní rekonstrukci bytu, starého přes 30 let v původním stavu. To nám zavánělo skvělou příležitostí, jak ukázat, co všechno zvládneme levou zadní. Jak celý proces probíhal?

Na byt jsme se přijeli podívat osobně, nafotili jsme si jej, přeměřili a přizvali interiérové studio, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Zajistili jsme studii od A do Z a následně dali dohromady projekt interiéru, který jsme předložili našim klientům.

S našimi klienty proběhlo několik schůzek, během kterých jsme čím dál více pronikali do vysněné představy jejich nového bydlení. Po předložení projektu byl pár doslova nadšený a odsouhlasil jeho realizaci.

Rekonstrukci jsme zahájili v říjnu roku 2020. Klienti si z bytu vystěhovali veškeré své věci. Pro původní vybavení, včetně kuchyňské linky a koupelny, jsme zajistili likvidaci a vyklizení. Výměnu oken za nová jsme řešit nemuseli, ta už byla vyměněna. Následně jsme se mohli plně věnovat stavební části rekonstrukce.

Byt se podle nového projektu měnil i dispozičně, proto jsme započali rekonstrukci tzv. bouracími pracemi. Zlikvidovali jsme některé příčky, demontovali původní dveře a zárubně, a dveřní otvory zarovnali. Ve většině místností jsme snížili stropy o podhledy ze sádrokartonu a usadili bodové osvětlení. Během rekonstrukce jsme zároveň kompletně vyměnili veškeré instalace, tj. vodu, odpady i elektroinstalaci.

Po stavebních pracích jsme se vrhli na pokládku dlažby, plovoučky, obkladů, montáži umyvadla, toalety a kuchyňské linky. V poslední fázi jsme se věnovali instalaci nábytku na míru, posuvných dveří dělaných na zakázku, a na finále proběhla výmalba celého bytu. Než jsme majitelům byt po rekonstrukci předali, zajistili jsme ještě kompletní úklid po malování i celkové stavbě.

Během rekonstrukce se objevilo pár kostlivců a prací, se kterými se původně nepočítalo, ale vše se bezvadně vyřešilo. Za pár měsíců jsme dokázali starý původní byt proměnit v moderní, svěží a bezbariérový byt, který poslouží majitelům i ve stáří. Začátkem března roku 2021 jsme manželům z Olomouce byt předali a ti už se těší na stěhování do nového.

Slova klientky: „Firma FND Stavby zajistila vše od začátku až do konce. Tímto jim děkujeme a určitě doporučujeme všem, kdo by rádi i na „stará kolena“ chtěli zvelebit svoje bydlení, stojí to za to!“

Autor: FND Stavby s.r.o.


napiste_nam

 Špatný layout formuláře

Zkontrolujte prosím definici layoutu tohoto formuláře a jednotlivé prvky formuláře - můžete provést buď manuální úpravu layoutu nebo použít automatické generování layoutu.

Chybí lokalizace u položky s name 'username'

Chybí lokalizace u položky s name 'email'

Chybí lokalizace u položky s name 'phone'

Chybí lokalizace u položky s name 'message'

Chybí lokalizace u položky s name 'gdpr'

Chybí lokalizace u položky s name 'submit'

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'username' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'email' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'phone' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'message' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'gdpr' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'submit' nebyla definována v položkách formuláře!