Jakým autem na hory nebo lyže?

Jakým autem na hory nebo lyže?

Blíží se zimní sezóna a lidé již vyhlíží první sněhové vločky a těší se, že si užijí sněhové radovánky na horách nebo pořádnou lyžovačku u nás nebo v zahraničí. Pokud nemáte vlastní auto, jaké si vybrat? To vám poradíme právě v našem článku.

Než si vyberete auto, se kterým byste chtěli vyrazit na hory, je důležité si položit otázku, kdo tam vlastně pojede. Jestli rodina nebo parta přátel. 

Vozy 4x4 – ideální pro rodinu

Ideálním vozem pro horský terén, z hlediska bezpečnosti je určitě čtyřkolka, co to znamená? Jedná se auta, které mají náhon na všechny čtyři kola, tedy dokážou si poradit i s horším terénem, nebo rozbředlým sněhem na silnici lépe než auta, které mají poháněna pouze jednu nápravu (přední nebo zadní). 

Jaké auta s tímto náhonem si u nás můžete vypůjčit? Jedná se aktuálně o vozy Volkswagen Tiguan 4x4. Na našich půjčovnách máme k dispozici vozy s manuální převodovkou nebo i automatickou. Jedná se o vozy typu SUV, tedy máte zde lepší výhled, komfortní jízdní vlastnosti a lepší bezpečnostní prvky.

9-místné vozy – ideální pro velkou partu lidí

Pokud jedete na hory jako parta přátel, nebo větší rodina, určitě vám doporučujeme vyzkoušet vícemístné vozy. Tyto vozy zaručují dostatek prostoru až pro 9 lidí a zároveň vám stačí pouze jeden řidič. Těmto vozům se říká mikrobusy a i když máte jen řidičský průkaz skupiny B, můžete převážet dalších 8 osob. 

U nás na půjčovně v Brně i Jihlavě si můžete vypůjčit vozy Volkswagen Transporter, které nabízejí právě tyto výhody.

 

Pro Vaše bezpečí nabízíme navíc i vypůjčení sněhových řetězů k těmto vozům, nebo si můžete vypůjčit SKIBOX na střechu, abyste měli ještě více úložného prostoru.

Autor: FND Auto


napiste_nam

 Špatný layout formuláře

Zkontrolujte prosím definici layoutu tohoto formuláře a jednotlivé prvky formuláře - můžete provést buď manuální úpravu layoutu nebo použít automatické generování layoutu.

Chybí lokalizace u položky s name 'email'

Chybí lokalizace u položky s name 'phone'

Chybí lokalizace u položky s name 'gdpr'

Chybí lokalizace u položky s name 'submit'

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'email' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'phone' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'gdpr' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'submit' nebyla definována v položkách formuláře!