Blog

Blog

Cestovní pojištění a na co si dát pozor?

13.07.2022

Cena pojištění by neměla být rozhodovacím faktorem. Nikdy nevíte, co se může stát a za kvalitní pojištění je dobé si připlatit. U nás si můžete sestavit pojištění podle vašich potřeb.

Představujeme nové typové domy #1

20.05.2022

Přichází nejvyšší čas vám ukázat, na čem jsme (mimo stavění domů) trávili poslední měsíce. Jste připraveni na ukázku prvních pěti zcela nových domů?

Podcast #5: Finance hezky selsky

18.05.2022

Dnes a denně se ve své praxi setkáváme s dotazy, jejichž odpovědi by mělo znát co nejširší publikum. Proto vám přinášíme dnešní podcast!

Nové vozy na půjčovnách

10.05.2022

„Škodovky“ máte u nás prostě nejradši a poptávka po nich neutuchá. Proto rozšiřujeme vozy na našich půjčovnách hned o pět typů vozů. Které to jsou?

Aktuálně z našich staveb #3

05.05.2022

Nejnovějším přírůstkem našich staveb je výstavba rodinného domu ve Výšovicích. Jak si na ní počínáme a jak jsou na tom aktuálně ostatní projekty?

Jarní tipy na autovýlety

25.04.2022

Češi zkrátka milují jízdu autem. Dokazují nám to minimálně rozpůjčované vozy na našich půjčovnách. Kam si můžete pohodlně zajet na výlet a kterým vozem?

NFND: Kroky pro Šimonka

08.04.2022

Koncem února letošního roku nás prostřednictvím našeho Nadačního fondu oslovil pan David Plášil s prosbou o podporu jeho malého synovce Šimonka. Jak jsme mu pomohli?

Jak správně podat žádost na stavbu?

07.04.2022

Vyřizování všech povolení a souhlasů potřebných pro stavbu může být noční můrou. Co je třeba vyřídit a kde? A co mi hrozí, pokud patřičné povolení nezískám a stavím na černo?

Podcast #4: Finance hezky selsky

24.03.2022

Dnes a denně se ve své praxi setkáváme s dotazy, jejichž odpovědi by mělo znát co nejširší publikum. Proto vám přinášíme dnešní podcast!

Aktuálně z našich staveb #2

01.03.2022

Posledních pár měsíců věnujeme pozornost výstavbě tří developerských projektů. Dva máme v obci Křelov-Břuchotín a třetí v Medlovicích u Vyškova. Jak si projekty vedou?

Podcast #3: Finance hezky selsky

10.02.2022

Dnes a denně se ve své praxi setkáváme s dotazy, jejichž odpovědi by mělo znát co nejširší publikum. Proto vám přinášíme dnešní podcast!

O prodeji 30 rodinných domů

08.02.2022

Slavíme! Třicet rodinných domů prodáno během deseti měsíců. Jak se ale zrodil nápad na tak velký projekt a co všechno předcházelo jeho realizaci?

O projektu: Rodinné domy Křelov

01.02.2022

Slavíme! Prozatím náš největší projekt sklízí úspěchy. Třicet rodinných domů prodáno během deseti měsíců. Jak se ale zrodil nápad na tak velký projekt a co všechno předcházelo jeho realizaci?

Jeli jsme na plné otáčky

18.01.2022

Divize FND Auto byla v minulém roce nejživějším článkem celého holdingu FND. Prázdné půjčovny i mimo vrchol sezóny a nespočet najetých kilometrů jsme nečekali.

Jsme na stejné lodi

11.01.2022

Dnes vás necháme nahlédnout do prostředí, ve kterém pracujeme. Dozvíte se, čeho jsme v minulém roce dosáhli a na co jsme nejvíce pyšní.

Podcast #2: Finance hezky selsky

15.12.2021

Dnes a denně se ve své praxi setkáváme s dotazy, jejichž odpovědi by mělo znát co nejširší publikum. Proto vám přinášíme dnešní podcast!

Jakým autem na hory nebo lyže?

09.12.2021

Blíží se zimní sezóna a lidé již vyhlíží první sněhové vločky a těší se, že si užijí sněhové radovánky na horách. Pokud nemáte vlastní auto, jaké si vybrat?

Podcast #1: Finance hezky selsky

16.11.2021

Dnes a denně se ve své praxi setkáváme s dotazy, jejichž odpovědi by mělo znát co nejširší publikum. Proto vám přinášíme dnešní podcast!

Jaká práva a povinnosti má majitel bytu a nájemce?

06.10.2021

Uzavřeli jste nájemní smlouvu a nevíte, jaké přesné povinnosti vám z ní vyplývají? Poradíme vám, zda smíte v bytě chovat zvíře a přivést si návštěvu, když vám to smlouva zakazuje. Vysvětlíme také, kdo hradí opravy v bytě a jak postupovat při poškození bytu.

Aktuálně z našich staveb

04.10.2021

Práce na stavbách nás zkrátka baví. Ať už jde o projektování, zpracovávání klientských změn, konzultace nebo naceňování zakázek, práce v terénu je vždy dobré zpestření.

Poptávka po úvěrech neutuchá

06.09.2021

Je to již nějakou dobu, kdy se opět, cyklicky, vracejí informace o tom, že objemy poskytovaných úvěrů trhají rekordy. Nastane ochlazení poptávky nebo se její růst nikdy nezastaví?

Sníte o vlastním bydlení? S námi se tento sen stane realitou

27.07.2021

Bydlení ve svém má celou řadu výhod. Můžete si jej zařídit podle sebe, hodnota vaší nemovitosti postupem času roste a jste sami sobě pánem. S námi vyřídíte hypotéku rychle, chytře a bez poplatků. Na vás je pouze vybrat si, jaký způsob bydlení je pro vás ten pravý.

Není terasa jako terasa

15.07.2021

Trávíte doma hodně času? Využijte tento čas strávený doma smysluplně. Sezóna využívání venkovního obývacího pokoje je v plném proudu.

Tipy na dovolenou autem po Evropě

15.06.2021

Když si u nás půjčíte auto na 7 dní, máte možnost najet bez příplatku až 2100 km. S tímto nájezdem bez problémů zajedete do Chorvatska nebo baltské pobřeží a zpátky do ČR. Tak kam vyrazíte?

Pomůže Vám instinkt lovce nebo ovce?

06.05.2021

Pokud se chystáte na hypotéku, je dobré vědět, kam se zařadíte a jak vám to (ne)pomůže. Každý je totiž jiný a všude se hodí něco jiného. Co a jak, jak se vidíte vy a co vám bude prospěšné? Dozvíte se dále.

Jak připravit auto na jaro

28.04.2021

Pro řidiče po zimě nastává jarní, respektive letní období, které vyžaduje údržbu a kontrolu vozidla. Jak připravit auto na jaro a na co nezapomenout?

Operativní leasing vs. dlouhodobý pronájem auta

25.03.2021

V dnešní době když se stává samozřejmostí, že lidé cestují do práce i několik desítek kilometrů, je důležitou otázkou, čím vlastně cestují a kolik je to stojí. Pokud lidé již vlastní auto, tak mají otázku vyřešenou, ale to většinou majitele stojí nemalou investici hned ze začátku v řádů statisíců.

Nově hypotéka předem bez nemovitosti

18.03.2021

Jste rozhodnutí investovat do nemovitosti, ale zatím ji nemáte vybranou? Nevadí! Zahájili jsme prodej nového typu hypotečního úvěru, kterému říkáme hypotéka bez nemovitosti.

Nově nabízíme i prodej vozů

17.02.2021

Potřebujete vůz pro vaše podnikání, rodinné výlety nebo na cestu do práce? Nabízíme vám kvalitní vozy různých značek i typů. Jednáme rychle a jsme pro vás schopni zajistit prověřené vozy se zárukou.

Co je u našich typových domů nového?

12.02.2021

Od roku 2019 jsme do naší nabídky zařadili celkem 20 typových domů. Během té doby se nám od vás dostávalo hodně zpětné vazby a dotazů. Sesbírali jsme jich dost natolik, abychom je pro vás všechny doplnili do našeho online katalogu na webu.

napiste_nam

 Špatný layout formuláře

Zkontrolujte prosím definici layoutu tohoto formuláře a jednotlivé prvky formuláře - můžete provést buď manuální úpravu layoutu nebo použít automatické generování layoutu.

Chybí lokalizace u položky s name 'email'

Chybí lokalizace u položky s name 'phone'

Chybí lokalizace u položky s name 'gdpr'

Chybí lokalizace u položky s name 'submit'

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'email' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'phone' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'gdpr' nebyla definována v položkách formuláře!

Zástupný symbol uedený v layoutu formuláře s name 'submit' nebyla definována v položkách formuláře!