Změna sídla, nárůst klientů i kolegů

Změna sídla, nárůst klientů i kolegů

Předchozí rok nebyl pro nikoho příliš jednoduchý. Jak působil na nás? Hodil nám klacky pod nohy nebo přinesl ovoce?

Od července sídlíme v nových, moderních kancelářích na ulici Žarošická v Brně, kde máme k dispozici zázemí o výměře větší než 800 m2. Dostatečný počet komfortních meetingových místností zajišťuje soukromí a příjemné prostředí pro schůzky s našimi klienty, jednotlivé společnosti holdingu mají taktéž každá své zázemí a mohou tak nerušeně a efektivně pracovat na přáních našich klientů.

Obchodně jsme znovu posílili. Za uplynulý rok jsme se postarali jen v rámci Firmy na důvěru o více než sto klientů, pro které jsme sestavili unikátní řešení pro jejich lepší život.

Navzdory pandemii jsme se zvládli zúčastnit řady odborných akcí a seminářů, díky kterým jsme opět zvedli kvalifikaci a odborné znalosti našich kolegů. Upravili jsme a zjednodušili většinu smluvních podkladů pro naše klienty tak, aby byly lépe čitelné a srozumitelné.

Nasbírali jsme spoustu pozitivních recenzí, za což vám všem, našim klientům, děkujeme. Je to pro nás obrovská motivace k další práci. Znovu jsme posunuli o velký kus dopředu náš interní systém, který třídí a eviduje data našich klientů, střeží jejich důvěrnost a umožňuje nám udržovat stálý kontakt.

Autor: Rostislav Dvořák


Staňte se součástí světa FND - napište nám