DŮVĚRNÍK - OBCHODNÍK

  • home icon
  • DŮVĚRNÍK - OBCHODNÍK
DŮVĚRNÍK - OBCHODNÍK

Nemáte pocit, že dnes je velmi trendy slovo drahota? Drahé nemovitosti, drahé financování podtržené drahými energiemi, nedostupnost vozů na trhu a ještě dražší, než za co jste je koupili před rokem? Do toho strach z propouštění zaměstnanců krachujících firem a nestabilita trhu jako taková?

Chce to superhrdinu a my ho nazýváme Důvěrníkem

Představte si, že za Vámi dojde klient, kterého sužují všechny ty negativní věci, o kterých mluvíme na začátku. Stráví s Vámi půl hodinky a odchází s naprosto pozitivní náladou, jelikož díky Vaší službě a Vašim schopnostem bude stavět rodinný dům a dostávat příspěvek 10.000 Kč měsíčně po dobu 5 let. Odjede se zánovním vozem, který ho vyjde na 2.800 Kč měsíčně a elegantně ho zbavíte starého původního auta. Mezitím, co bude stavět, mu vyřešíte prodej předchozí nemovitosti a kolegové z finančního oddělení za Vás vyřídí financování všech programů, které mu byly od Vás navrženy. Všechno vyřeší na jednom místě, a ještě na závěr zjistí, že si s přebytečnými financemi můžete konečně i zajet na nějakou tu dovolenou.

Kromě dobrého pocitu si odnášíte i příjemný výdělek. Také pozitivní referenci od vašeho nového klienta, který u Vás zůstane s tímto přístupem navždy, neboť tyto benefity mu bude od Vás umožněno čerpat pravidelně po mnoho let.

Otázka zní: Věříte si? Pokud ano, pojďte do Firmy na důvěru.