Nižší úrok u FND

Průměrná úroková sazba u hypoték je podle serveru Hypoindex.cz 2,46 %. My ale nejsme průměrná společnost, a proto Vám v průběhu května zajistíme úrokovou sazbu 2,19 %, navíc pro všechna fixační období.

více

Předáváme
BMW X3 Xdrive

Dnes od nás odjel šťastný majitel nového vozidla BMW X3 Xdrive 30d Model M sport.

více

Vědět znamená
klást si správné otázky!

Než jsem založil Firmu na důvěru, ptal jsem se sám sebe: ,,Co dnes řeším nejčastěji?” Odpověděl jsem si, že je to čas na můj vlastní život, protože musím řešit bydlení, peníze, auta, práci apod.

Když jsem si kladl otázku, co by mi pomohlo? Odpověděl jsem si, že někdo, komu můžu, nebo chci věřit a všechno by zařídil za mě. Proč bych měl platit firmám, lidem a bankám? Proč by se banky měly starat o mé peníze? Proč se musíme ,,honit” za penězi a nemáme čas na to důležité? Já chci platit jen půlku, nebo ideálně nic…a zbytek peněz si užívat se svou rodinou a přáteli…Jde to nějak řešit? Ptal jsem se…a kdyby ano, co by to způsobilo v mém životě? Jak moc to pomůže ostatním?

Dva roky trvalo, než jsem vymyslel a našel způsob společně s mým týmem, jak takové řešení ostatním dopřát. Výsledek se dostavil. Můžete si ho užívat spolu s námi.

Vítejte ve Firmě na důvěru.

Jakub Králík, majitel Firmy na důvěru, s.r.o.

Obchodní partnerství

Máte své vlastní podnikání, či máte výborný nápad na podnikání, ale chybí Vám na to kapitál? I to je ideální cesta jak spojit Vaše síly s našimi.
Zkontaktujte nás prosím s Vaším obchodním záměrem a pokusíme se najít společnou cestu, která bude dávat smysl všem.
Oblasti našeho zájmu: trh nemovitostí, finanční, automobilový, gastronomický trh a služby s nimi spojené.

Externí spolupráce

Jste již naším klientem, či se Vám prostě líbí naše firma a chcete, abychom pomohli i někomu z Vašeho okolí? I to může být forma naší spolupráce. Doporučte nás u svých přátel. Za naší pomoc Vašim přátelům se odměníme za ně i Vám.

Připravujeme pro Vás

Naše služby rozvíjíme dál a tím přinášíme stále nové výhody pro Vás. Další zaměření, na kterém pracujeme a chceme v kombinaci s tím, co již dnes máme a umíme jsou:

FND Reality
FND Správa nemovitostí

Přidejte se k nám

Kvalitní firma je postavena na kvalitních lidech. Kvalitní práce je u nás i kvalitně odměněna. Nejen výsledkem a přidanou hodnotou služby, ale i peněžně. Pokud máte pocit, že Vaše nasazení, schopnosti by mohly být přínosem právě pro nás, pošlete nám Váš životopis, či nějakou formu své prezentace a rádi Vás poznáme.

Pokračovat

Spokojení zákazníci